NORMAL ANTİFİRİZ

Motorların radyatörlerinde kullanılmak üzere, pas, korozyon, aşınma ve köpük önleyici katıklar içeren etilen glikol esaslı üründür.

Kullanıldığı Yerler

Alüminyum ve diğer tip radyatörlerde radyatör suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda ise kaynamasını önlediğinden yaz kış kullanılır.

Özellikleri ve Faydaları

Soğutma suyunun donma noktasını düşürür. Suyun kaynama noktasını yükselterek yaz mevsiminde radyatör suyunun kaynamasını önler. Soğutma sisteminde pas ve korozyonu önler.

Organik Antifiriz

SNF Tip Uzun Ömürlü Motor Soğutma Sıvısı Tanımı

Organik katık teknolojisi ile formüle edilen, her iklimde motorun ideal çalışma sıcaklığında çalışmasını sağlayan, uzun ömürlü soğutma sıvısıdır. Tüm demir ve alüminyum alaşım motorların soğutma sistemlerini pas ve korozyona karşı mükemmel korur. Çevre sağlığı düzenlemelerine uygun olarak nitrit, amin, fosfat, borat ve silikat içermez.

Özellikleri ve Faydaları

Konvansiyonel antifrizlerden çok daha uzun ömürlüdür. Yüksek termal stabilite ve ısı transferi özelliği ile motoru soğuğa ve sıcağa karşı korur. Soğuk havalarda motor soğutma sıvısının donmasını önler. Sıcak havalarda motor soğutma sıvısının kaynamasına engel olur. Demir ve alüminyum alaşım motorlarda uzun süre korozyona karşı koruma sağlar. Tüm sızdırmazlık elemanları ile uyumludur. Köpük oluşumuna karşı koruma sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşabilirsiniz

İletişim