Gebze Madeni Yağlar > Services > Taşlama Sıvısı

Demir ve demir dışı metaller, alüminyum alaşımların işlenmesinde kullanılmak üzere hazırlanmış soğutma görevi gören transparan bir üründür. Tüm taşlama operasyonları için
geliştirilmiştir.

Kullanım Yerleri

Tüm taşlama operasyonları için geliştirilmiştir. Karbon çeliği, demir ve çelik alaşımların işlenmesinde, broşlama, delik açma, taşlama, talaş kaldırma, tornalama, kesme işlemlerinde, alüminyum alaşımların işlenmesinde kullanılır.

Kullanım Şekli

İşlenen metalin özelliğine göre %5 ile %10 arasında su ile seyreltilerek kullanılması tavsiye edilir. Her zaman konsantre suya ilave edilir.

Özellikleri ve Faydaları

Tam sentetik baz yağ içeriği ile şeffaf renkli stabil emülsiyonlar oluşturur. İçerdiği katıklar sayesinde iyi yağlama işlevini yerine getirir. Suyla oluşturduğu stabil emülsiyonla, soğutma görevini mükemmel yapar. İçeriğindeki katık sistemi sayesinde yüksek hassasiyette işleme performansı sağlar. Tam sentetik yapısıyla kullanım ömrü, etkinliği
konvansiyonel yağlara göre yüksektir. Pas ve korozyon oluşumuna karşı dayanıklıdır. Boyaya zarar vermez. Bakteri üremesini engeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşabilirsiniz

İletişim